Veřejná diskuze > Pro nováčky

CFD a forex

<< < (3/7) > >>

Stanicio:
No obavam se, ze jste si nerozumeli. Oba hovorite o necem jinem, i kdyz oba dva mate pravdu.

USDLFX - to je Liteforex index kose USD men vuci jinym parum s USD
EURLFX - to je take index kose, ale EUR men vuci jinym parum s EUR

EURUSD - netreba predstavovat to je jasne eurou proti USD

EURUSDX -- to je prakticy to same co EURUSD, jenze to X na konci paru urci, ze tento par patri k jinemu obchodnimu uctu.

REAL i LITE i DEMO pouziva s MT4 EURUSD - fixni spread

FLOAT, BOOM pouziva s MT4 EURUSDX - a jelikoz Float ma variabilni spred, ma to tedy jak jinou kotaci tak jiny spread

REAL a DEMO s MT5 pouziva EURUSD - fixni spread
LITE s MT5 pouziva EURUSDL - tady, jsou ale fixni spready narozdil od float

Kdyz se tedy budete drzet REAL ci LITE ci DEMO mate fixni sread a pary bez X.

Neni to ale nic zasadniho, kdyz neuvidite jeden par, najdete si variantu s X ci L na konci a dejte na graf, uvidite li data a moznost zadat obchodd, mate spravny graf kde se obchoduje. Na zadne z uctu nelze obchodovat obe varianty zaraz, takz es enemuzete splest.

dupisek:
No já tý odpovědi stejně moc nerozuměl a protože jsem pak zjistil, že páry s X mám přístupný jen na demo, tak jsem to dál neřešil. Ale je to škoda, zkouším teď jednu strategii a na těchto párech by se dalo obchodovat na minutovém grafu a tam je ta strategie docela účinná.

Stanicio:
Ale ty pary jsou totozne, jen je rozdil ve spreadech, ktery se na X meni.  Apokud strategie je tak hrozne zavisla jen na spreadu, tak vrele doporucuji pryc od ni, jelikoz ten spred se muze v pripade volatilniho pohybu na varibilnim pready vysplhat klidne na 30 pip a to pak budete psat reklamaci,z e jste netusil, co dokaze udelat variaboilni spread, ten totiz je pak neomezeny narozdil od fixnho spreadu na parech bez X, kde naprosto presne mate jistotu, jaky byl spread.
A pak dalsi a hodne zasadni vec, NEDOKAZETE testerem zjistit, jak se chova variabilni spread dostavate tedy naprosto zpreslene udaje. pozor n ato. tester funguje spolehlive jedone na fixnich spreadech, to mnoho lidi podcenuje a vubec si to neuvedomi jak moc jsou pak zavisly na spreadech.

dupisek:
Tak abych řekl pravdu, ona to asi strategie není, to jsem asi špatně nazval. Je to spíš obchodní systém, který je volně ke stažení i s popisem jak jej používat a ten nyní testuju. Na spreadu to závislé není, to jen mě to přišlo, že by se toho dalo využít, ale takové úskalí ve variabilním spreadu jsem neviděl. Díky za upozornění.  :)
Jinak info o OS je zde - http://www.fxstreet.cz/intradenni-obchodni-system-na-forex.html

Stanicio:
No porusuje tam veskere pravidla o MM, ale to urcite vite, sam o tom v textu pise. Me to prijde jako omalovanky a ve vysledku vlastne nevite proc to obchoduje. Jsem zastancem co nejjednoduzsiho pristupu tedy Price Action.
Ale pokud vam to fungje a vyhovuje tak zalezi na vas, ale psi bych se zameril puvodni system, nez na nejake upravy. Josau tam lepsi parametry pipu.
http://www.forex-tsd.com/dolly/7500-din-version-3-0-a.html

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi