Veřejná diskuze > Metatrader

MetaTrader 5

(1/9) > >>

Jofiel:
Zdravím,

Pozeral som na oficiálnej stránke liteforex.org že majú v ponuke aj MT5. Dá sa cez túto novú platformu obchodovať aj LIVE účet? Alebo ak viete nejakých brokerov ktorý majú MT5 na LIVE tak prosím napíšte. Vďaka.

Stanicio:
Ano samozrejme je mozne obchodovat v MT5 jiz nyni na LiteForex i LIVE.
Jak na REAL uctech tak na LITE uctech. Da se tedy uz obchodovat s NANO loty i na MT5 platforme LIVE.

Pri zakladani uctu si zvolite v Trader kabinetu i platformu MT4 nebo MT5 (postup otereni uctu je zde i s odkazem http://www.liteforex.cz/otevreni-live-uctu-forex.html ), ta je nemenna, takze co si vyberete je nastalo s tim uctem. pokud by jste pak chteli platformu jinou, otevrete si jiny ucet a finance prevedete prevodem mezi vlastnimi ucty, ty jsou vzdy bez poplatku. Prevadet finance jde i z MT4 na MT5 a obracene.

Muzete tedy mit soucastne nekolik MT4 uctu i MT5 uctu naraz a postupne se s platformou MT5 pripade vice seznamovat.

Ona platforma MT5 je prece jen jinaci nez MT4 hlavne co se tyce slucovani obchodu a tak tahle platforma je aktualne doporucovana predevsim pro zkusenejsi obchodniky, kteri jiz znaji dobre MT4.

Jofiel:
Zaujímavé je, že MT5 je už poriadne dlho vonku a stále sa používa MT4. Ja už  by som bol rád za zmenu aby všade bol MT5. Inak to som rád, že u vás môžem používať na LIVE MT5. Pravdepodobne si tu otvorím účet. S MT4 nemám v používaní problém, na tejto platforme som začínal a mám ju pod palcom  :)

Stanicio:
No ona zas tak dlouho venku neni, protoze nesmite zapominat, ze je potreba opravdu hodne dlouhe beta testovani, nebot jde o dost velke penize a pokazit se proste na softwaru nesmi nic co ohrozuje finance. Takze testovani 1,5 roku neni ani nijak dlouhe. Spousta spolecnosti otaleji s nasazovanim teto platformy jak z techto duvodu, tak i proto, ze to pro brokera neni nijak levna zalezitost (MT5 ma uzivatel zdarma, ale broker plati dle licenci).

Kazdopadne LiteForex umoznuje jak na velkym REAL uctu tak i na malym LITE uctu pouzit platformu MT5 i MT4 , coz pro uzivatele je vyhodne prave v tom co pisete, ze si muzete vybrata mit dokonce obe platformy soucasne.

Pokud jiz mate jak pisete vetsi zkusenosti s MT4 nebude pro vas prechod na MT5 zadny problem. Kazdopadne nezapomente si postupy nejdrive vyzkouset na DEMO verzi MT5 http://liteforex.org/downloads/sig5setup.exe   ;) Ale predpokladam, ze jste tak jiz ucinil. Hlavni zmena je ve slucovani kontraktu a otaceni obchodnich pozic oproti MT4, coz dela hlavne v zacatku lidem problem si na tohle zvyknout.

A pak se na ni lepe programuje, ale to je zase jina kapitola a na druhou stranu pro MT4 je kvanta kodu coz se bude teprve na MT5 rozsirovat i kdyz uz toho je take dost.

cadmaker:

--- Citace: Jofiel  Pá 27 Květen 2011, 12:00:38 ---Zaujímavé je, že MT5 je už poriadne dlho vonku a stále sa používa MT4. Ja už  by som bol rád za zmenu aby všade bol MT5. Inak to som rád, že u vás môžem používať na LIVE MT5. Pravdepodobne si tu otvorím účet. S MT4 nemám v používaní problém, na tejto platforme som začínal a mám ju pod palcom  :)

--- Konce citace ---
ja naopak jsem rad ze jeste porad bezi MT4 a ze nenuti vsem MT5, MT5 ma uplne jinej system obchodovani (slucovani pozic do jednoho tradu), ktery mne vubec nevyhovuje...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi