Autor Téma: signály  (Přečteno 15783 krát)

Offline tono

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
signály
« kdy: Čt 31 Březen 2011, 21:23:22 »
zdravím, páni som tu nový,len sa tu tak motám,ako sa dostanem ku signálom zadarmo,mám otvorený Lite účet,Live,ďakujem

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #1 kdy: Čt 31 Březen 2011, 22:27:13 »
Vsechny signalni vstupy jsou uvadene na jednotlivych parech v sekci pro registrovane tedy v casti "registrovani uzivatele" a konkretne cela sekce "Vstupy pro obchody", a tam je na kazdy par samostatne vlakno, kde najdes, aktualni signaly co jsou vyhlaseny vcetne grafu situace a popisu, proc ten signal byl zadany a jaky je vstup i target.
Pokud tu registrovanou cast nevidite, tak se odhlaste a znova prihlaste na forum, mozna se po zmene nenacetlo nastaveni co jsme odemykali, aby jste celou tu sekci videl.
Pokud i pote se nedostanete do te sekce, ozvete se a zkusime vyresit primo.
Aktualne by jste tam mel videt jeden signal na EURUSD s budoucim vstupem, co s etam daval cca pred 2 hodinama.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:signály
« Odpověď #2 kdy: So 21 Květen 2011, 10:19:33 »
Ahoj

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #3 kdy: Ne 22 Květen 2011, 00:14:55 »
zdravim, pokud budes neco potrebovat tak se poptej, treba to bude nekdo znat a dokazeme poradit.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:signály
« Odpověď #4 kdy: Po 06 Červen 2011, 22:27:43 »
Ahoj mám pár otázek .podle jaký strategie jedeš?Já  zkoušim všechno možný ale pořád nemohu najít to praví.
Tak bych potřeboval poradit co funguje. :D

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #5 kdy: Po 06 Červen 2011, 22:51:04 »
Ted se divam, ze jsi napsal dva stejne dotazy do dvou vlaken. Psi prosimte stejny dotaz jen na jedno vlakno .  Odpoved prekopiruji ai sem a porkacujme v diskuzi zde, at se to nemota do dennich vysledku.

Vysledky co sem davam jsou prakticky vyhradne z LiteForex signalu co davame k dispozici zdarma regoistrovanym uzivaelum. Ti je mohou take obchodovat nebo jen sledovat nebo si je upravit atd atd. Je to proste na kazdem.

Kazdy signal, co je uverejnovany je i okomentovany proc se ten signal vydava a 90% vsech signalu obsahuje i obrazek pozice ze ktere se vychazi. Je to prave pro to, aby se clovek pripadne mohl necemu priucit ci si upravit techniku dle sveho. Nekomu to bude vyhovovat nekd to zavrhne. Jsu miliony zpusobu jak obchodovat a stejne si kazdy musi najit tu svou techniku co mu vyhovuje. LiteForex obchodní signaly tomu mohou jen napomoci.

Strategie jako takova ve smyslu, je presne urceny vstup, az se stane tohle a tohle, to neni takze nejde automatizovat. Je to typicka varianta Price Action, tedy reakce na cenovy pohyb temer bez idikatoru a bez fundamentu. Ja stejne moc indikatoru nevyuzivam, akorat nejaky ten MA prumer. Ale hojne vyuzivam FIBO indikatoru hladin a korekcnich pohybu, ty jsou asi nejcasteji zastoupene v signalech co sem davame. A sem tam i nejaky ten PIVOT point.

Jinak strategii jsem uz vyzkousel  hodne zruznych skoleni neco z internetu neco vlastniho a stejne jsem si vetsinu upravil tak aby mi to vyhovovalo.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:signály
« Odpověď #6 kdy: Po 06 Červen 2011, 22:55:36 »
Aha a kde najdu něco víc o těch signálech

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #7 kdy: Po 06 Červen 2011, 23:01:38 »
JInak jestli mohu doporucit, nezkousej hledat to co funguje. Obvykle to stejne nenajdes. Prtoze to co se prodava v 95% za relativne levny peniz funguje jen chvili nebo vubec ne podl etoho co je prezentovano.

Me hrozne pomohlo proste mit spustenou stale platformu na nejakem TF na jinem montoru a delal jsem si sve veci. Kdyz byla mezirka, mrknul jsem se vedla, zamyslel se nad grafem a zase pokracoval v praci.

No a najednou v ech grafech zacnes videt veci ktere ti naprosto unikaly, kdyz jsi se "nasilim" snazil se na ten graf divat. Jeden nas skolitel tvrdil genialni myslenku, ze kazdy trader ma svuj vlastni pohled na graf a ten sue musi naucit citit. Tedy neco jako mrknes na graf dve tri vteriny a uz vis, zda s etim mas zabyvat hloubeji ci ne. To prijde casem prave tim divam se do grafu a nalezenim sveho pohledu.

Dulezite co me pomaha, je kdyz se podivas na graf a napadne te nejaka myslenka, co by s tim tsupem slo udelat je hnad si ten postreh zapsat do samostatneho sesitu a i s obrazkem klidne. Porotoze za hodinu to nebudes vedet jak jsi to myslel a klidne se pak k tom u vracet a zkouset, si, zda treba dotym na prumeru MA se nejcasteji odrazi ci protina. A jak to vypada na jinem TF a tak podobne. Klidnse si predej nejaky momentovy indikator RSI ci trendovy indikator CCI pokud ti to bude vyhovovat. Casem najdes to sve co ti vyhovuje.

A take zacnes s nejakym TF ja osobne zacinal na 15 ci 30 minute, pozdeji presek na 1H, jeste pozdeji na 4H a ted kombinuji 4H s dennim TF. To znamena, ze u me, jsem se odklonil od "scalpingu" a abych usetril cas na pbchodovani presel jsem na vetsi TF, tak totiz ty cenove pohyby nejsou at tak moc nahodne.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #8 kdy: Po 06 Červen 2011, 23:07:30 »
Aha a kde najdu něco víc o těch signálech

Hned v druhem prispevku tohoto vlakna.

Signaly jsou logicky urceny pro uzivatele LiteForex uctu. Kdyzsivezmete ze se takove veci na internetu prodavaji i za 2000 mesicne, a ze je zde mate zadarmo, tak je jasne proc je tam ta podminka.

Ale to nejsou jen signaly, v registrovane sekci jsou i dalsi postrehy pro LIVE komunitu traderu nejen od nas, ale i od jinych traderu.

Offline krysa9

  • LITE/REAL účty
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 632
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:signály
« Odpověď #9 kdy: Po 06 Červen 2011, 23:07:38 »
Já zkoušel FinWin na intradenim forexu a  nic moc taky už jsem došel k tomu že nemá cenu celej den sedět u monitoru.už vym že budu rači poziční ;D   , ale zatim pořád nemám správnej sistém jak to teda děláš ty?

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #10 kdy: Po 06 Červen 2011, 23:22:21 »
Jak? Predpokladam, ze prispvek vyse to popsal, ale zkracene.

Nepouzivam indikatory, jen nekdy FIBO hladiny. Proste diavam se na graf a hledam vstup na obchod, jelikoz casto obchoduji korekce tak cekam na vhodny okamzik kde predpokladam, ze by korekce mohla nastat. nekdy nezadam dva tri tydny zadny obchod nebot se mi neliby, jindy zase ctyri pet za den. podle toho jak se trh chova.

Nejde ti napsat strategie je ta a ta kdyz je RSI nad 80 a CCI 20 pod nulou jit short (to bych davno na to mel AOS a nemusim to jet rucne), takhle to vubec nejdu. Rikam nejde to automatizovat, je to muj pohled na graf. Kdyz se n agraf podiva jiny, uvidi neco jineho co zase jede on.

Vem si treba nejaky TF 1H dej si tam nejaky MA prumer 100 az treba 300 a projizdej si grafy rok dva zpatky a sleduj jak se cena chovala. Co se stalo po dotyku, co se stalo po prurazu

Nehledej zlaty gral, ten stene neexistuje a existovat nebude a to same poati o strategii nekoho jineho. Jen ji pripadne vyuzij a uprav si ji podle sveho pohledu. Bude to trvat tyden, mesic rok no a co forex tu bude zcela urcite i za tu dobu. A na 100% najednou jeden den zjistis, ze to cemu ted neveris, ze je pravda proste uvidis ze mrknes na graf na 2 sekundy a hned vis, co s ti pripadne udelat.

To je to kam by ses mohl chtit dostat a rozhodne to bude velmi dobre vynalozeny cas. A bude urcite lepe vyuzity nez hledanim systemu co funguje nekomu jinemu. To te nikam zasadne neposune, chce to samostatnost a vlastni rozhodovani.

Offline Fram

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Re:signály
« Odpověď #11 kdy: Po 13 Červen 2011, 19:47:23 »
Ahoj,právě jsem se zaregistroval a pořád marně hledám ,,Vstupy pro obchody,,  :-\  Mám live účet. Jak dlouho asi tak trvá ověření a zpřístupnění ke skrytým diskuzím? Nebo co kde a jak mám pro to udělat?
S vlýdným slovem a nabitým revolverem v ruce dokážete mnohem víc než jenom s vlýdným slovem!

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:signály
« Odpověď #12 kdy: Po 13 Červen 2011, 20:45:45 »
Ahoj,právě jsem se zaregistroval a pořád marně hledám ,,Vstupy pro obchody,,  :-\  Mám live účet. Jak dlouho asi tak trvá ověření a zpřístupnění ke skrytým diskuzím? Nebo co kde a jak mám pro to udělat?

Pokud jste provadel registraci ne ze stranek ceske a slovenske podpory je postup zde.
http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,90.0.html


Pokud jste se registroval ze stranek ceske a slovenske podpory tak staci napsat dle bodu 15 na konci na techto strankach.
http://www.liteforex.cz/otevreni-live-uctu-forex.html


Jak poslete potrebne informace  zajistime sparovani a odemceme vam i pristup do registrovane sekce.