Autor Téma: Scalping  (Přečteno 31579 krát)

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Scalping
« Odpověď #15 kdy: St 08 Prosinec 2010, 00:52:40 »
Vaw to v prispevku take psal, ze mel adrenalin hlavne v zacatcich. No ja samozrejme taky, je to proste neco jineho a udrzet se psychycky, je mazec, chce to proste neblbnout a projet si demo, tam si otestujes praktiky a pak prejdes na LIVE s malym kontraktem a postupne ho zvedas a s tim i adrenalin. To je asi nejbezpecnejsi zpusob. Ale rikej to ostatnim, kdyz to temer kazdy z nas delal jinak a riskoval vice nez mel  ;)

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Scalping
« Odpověď #16 kdy: St 08 Prosinec 2010, 06:18:05 »
a take se mne libila poznamka "nejlepsi hra jakou  jsem kdy hral" :-) to jsem taky rikal :-) ze jo vawaver ?!? :-)
to mi musi dat zapravdu kazdy, scalping na live ucte ...este dodnes citim smrtelny pot na chrbate a tlkot srdca v hrdle  8)
to su ale holt zaciatky kazdeho obchodnika, pochybujem ze malokto ide od zaciatku dlhodobejsie kontrakty.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Scalping
« Odpověď #17 kdy: St 08 Prosinec 2010, 08:38:02 »
Svata pravda. Drtiva vetsina ze zacatku ma predstavu podobnou teto:
Zadam kontrakt, pockam 5 minut a vyberu 30 pipu. Zadam druhy kontrakt, pockam 5 minut a vyberu 30 pipu. A tak dokola  8), Nadherna ale bohuzel nerealna predstava  ;)
Jak to pisi v jinych prispevcich, 30 pipu denne je hodne realna moznost o tom zadna (dosahujeme o dost vetsich hodnot), ale chce to vice prace a na scalpingu bych mel asi nahlave uz šediny  ;D

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re: Scalping
« Odpověď #18 kdy: So 11 Prosinec 2010, 13:41:18 »
ono je to jako s vinem, cim starsi tim lepsi :) jenom musi byt otevrenej ten spravnej smer... :)

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re: Scalping
« Odpověď #19 kdy: So 11 Prosinec 2010, 18:56:52 »
.... jenom musi byt otevrenej ten spravnej smer... :)
alebo aj nie, vsetko sa raz obrati naspat..takze treba len trpezlivost a velky ucet  8)