Veřejná diskuze > Forex diskusia

USDCAD - kanadan

<< < (2/12) > >>

vawaver:
to martin:
prosim ta vies k tomuto paru pripadne hodit aj nejaky feedback? Nieco podobne ako daval ondra k dalsim parom...

Stanicio:
jo kivi i klokan, josu pekny technicky pary Drive jsme je tolik ani nesledoval , ale o debate zde jsem se zacal venovat i jim a vychazeji moc pekne.
ten kanadam mi tam rano pekne cvrnknul do oka, kdyz jsem projizdel situaci na trhu. Kouknul jak to na nem vypadlo v historii a poslal informaci. Jsem rad ze je tu nekdo, kdo to ma trochu vice ve oku.

Stanicio:
Myslim, ze Ondra ci mrtin psali, ze tohle koreluje hodne s ropou, tu ja nikdy neobchodoval, takze nedokazi moc posoudit. Smysl, to ma vsak hodne velky kvui tem ropnejm polim a blizkosti USA.

martin11:
usdcas, nzdusd, audusd velmi koreluju s komoditami celkovo,hlavne zlato,striebro,samozrejme ropa,
vacsinou plati,ak zlato, ropa hore, usdcad ide dolu ,audusd, nzdusd hore a naopak,
velmi dobre prilezitosti na usdcad boli v priebehu januara,zaciatok februara na short, silna daily resistencia( povodny suport sa zmenil na resistenciu), price action na 4 hod,

vawaver:

--- Citace: martin11  Út 15 Březen 2011, 11:00:49 ---usdcas, nzdusd, audusd velmi koreluju s komoditami celkovo,hlavne zlato,striebro,samozrejme ropa,
vacsinou plati,ak zlato, ropa hore, usdcad ide dolu ,audusd, nzdusd hore a naopak,
velmi dobre prilezitosti na usdcad boli v priebehu januara,zaciatok februara na short, silna daily resistencia( povodny suport sa zmenil na resistenciu), price action na 4 hod,

--- Konce citace ---
Dakujem za objasnenie. Karma Up pane  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi