Veřejná diskuze > Podpora Liteforex

Nejde otvorit novy ucet

(1/2) > >>

jarvy:
Dobry den, dne s som sa registroval cez Vas na LiteForex, ale bohuzial nejde mi otvorit novy ucet. Je pravda ze nemam verifikovanu adresu a meno, email a telefon ano. je to zavysle na verifikacii?
dakujem

opall11:
Zdravim, na verifikacii to nezalezi aspon ja som s tym nemal problem, verifikovat si to mozes neskor , ak sa nemozes prihlasit na MT4 platformu ,tak z technickych pricin dnes a zajtra bude problem lebo nieco na serveri opravuju alebo aktualizuju. Ak si nemozes vytvorit novy ucet ,tak je tiez mozne tym vypadkom.Ale urcite ti chlapci pomozu. S mojej strany len tolko.

jarvy:
Jo uz mam ucet a zrejme robia niaky servis lebo mi prisiel email o otvoreni noveho uctu, ale na ich webe stale pise ze nemam ucet  ;D tak treba asi pockat.

dik

vawaver:
Pozdravujeme Jarvy.
Ako bolo spominane, tento vikend prebiehaju servisne prace na serveroch Liteforex a s tym mozu byt spojene Vami spominane problemy.
Samozrejme pokial potiaze pretrvavali a mate akykolvek problem s Vasim uctom, nevahajte nas prosim kontaktovat na Livechate na www.liteforex.cz.


krysa9:
Ahoj kluci mám prozbu založil jsem si demo učet u lite a nejde my se v MT4 přihlásit,píše to nesprávný učet.
číslo učtu je 1001334021

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi