Autor Téma: Vysledky - overenie  (Přečteno 20609 krát)

LFofficial

  • Host
Vysledky - overenie
« kdy: Pá 04 Únor 2011, 10:11:28 »
Omlouvam se za offtopic prispevek. Na webu jsem nasel myfxbook statistiku , u ktere je 17000 pips a vsechny pozice 100% profitabilni . Bohuzel jsou to jen images bez linku a trochu netransparentni. Jste jeste stale LIVE a ochotni se podelit o vysledky ? Na prvni pohled jsou pomerne zajimave, i kdyz equity je pod 100%(na obrazku).
Diky

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #1 kdy: Pá 04 Únor 2011, 10:18:12 »
asi by bylo dobre blize specifikovat minimalne od koho je ta statistika...

LFofficial

  • Host
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #2 kdy: Pá 04 Únor 2011, 10:20:21 »
Pribehy uzivatelu - Prekrocili jsme hranici 17 000 pips . Tato cast fora je viditelne nejaktivnejsi, proto jsem si dovolil zepat se .

Offline cadmaker

  • V.I.P.
  • Hero Member
  • *
  • Příspěvků: 559
  • Karma: +19/-0
    • Zobrazit profil
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #3 kdy: Pá 04 Únor 2011, 10:25:53 »
jo aha, ale to uz je neaktualni. ted se kolega uz blizi k 30k :) a ma tam uz zavrene i nejake ztraty :)

LFofficial

  • Host
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #4 kdy: Pá 04 Únor 2011, 10:30:09 »
Je tam psano, ze vysledky jsou verifikovane. Je tedy mozne videt myfxbook stats ? myslim,ze by to bylo fer , ohledne nabizenych sluzeb a signalu. Neberte to prosim spatne. Podobnych websites je ale bohuzel tisice. Bylo by fajn videt kvalitni vysledky . Stacilo by jmeno Strategie na myfxbook ,at si to muzeme prohlednout.

diky

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #5 kdy: Pá 04 Únor 2011, 11:01:43 »
Neni problem videt statistiku signalu ta existuje a je rovnez verifikovana treti stranou. Ovsem to co popisujete onech 17000 pip ci respektive posledni oficialni clanek je 25000 a i to je uz prekroceno, je obchodni zalezitost kolegy a tak on sam se muze rozhodnout, co chce uverejnit jelikoz by daval v plen svou taktiku, ktera mu vydelava. To neni ani v me moci, kazdy muze prijit s clankem o svem uspechu ci neuspechu a muzeme se domluvit na zverejneni i na hlavni strance jak je uvedeno i v textech http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,51.0.html , v tom neni zadny problem. Tenhle clanek co popisujte je presne ta skutecnost. Osobne vim, jak je jeho strategie postavena i co tam ma a nema a znam i presne cisla a vim, ze je to pravda co pise, takze je mozne to zverejnit, ale nemam svoleni je jakkoli predavat dal v presnych cislech, to jiste pochopite.

Nicmene, pisete ze chcete videt statistiku signalu LiteForex zdarma, to uz je ale jina strategie, jiny autor i s jinymi vysledky, ty budou mit dalsi hromadnou prezentaci ted o vykendu i s clankem, takze urcite je uvidite take.
Signaly jsou dostupne pro vsechny kdo je mohou pouzivat a vsichni ostatni je maji moznost videt v nekterych kratsich zpravach dokonce predem (ne vsechny) a vsechny vysledky prubezne pak v casti "prezentujeme vysledky" , "Denni vysledky" http://forum.liteforex.cz/index.php/topic,95.0.html tak je vidite posleze i s cisly jak presne probehly, kde vidite nejen tyto signaly, ale i dalsi prispevovatele, ktere tam prezentuji sve obchody.
« Poslední změna: Pá 04 Únor 2011, 11:21:22 od Stanicio »

LFofficial

  • Host
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #6 kdy: Pá 04 Únor 2011, 11:31:33 »
Myslel jsem,ze clanek souvisi s Vasimy vlastnimi vysledky. Myfxbook je vytvorena prave proto, aby se veskera data dala blokovat a nebylo by tedy mozne strategii okopirovat. Coz je podle me stejne nesmysl , pokud se v FX investmentu a tradingu pohybujete delsi dobu, urcite to vite . Bylo by fajn, obcas na nekterem ceskem webu ,ktery se venuje tradingu a bere na sebe zodpovednost za potencionalni uzivatele obcas vykazat realne vysledky . Zatim se bohuzel pouze setkavam jen s vykrucovanim (nemyslim pripad Vaseho webu) z ralnych a verifikovanych vysledku. Coz neni problem pokud opravdu obchodujete LIVE  . Predpokladam ,ze jste Brokeruv IB a chcete nalakat dalsi potencionalni tradery ? Narazil jsem na web nahodou a zeptal se pro zajimavost. Je kupa schopnych obchodniku, ale 95% si na ne stale pouze jen hraje a vyuziva nevedomosti zacatecniku ..bohuzel .
Preji mnoho uspechu a obcas sem mrknu, jestli nebudou k videni realne vysledky ze vzpominaneho uctu .

Diky !

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #7 kdy: Pá 04 Únor 2011, 22:52:04 »
Je mi jasne, ze tyhle vysledky musi lidi privadet k myslenkam, ze se jedna o nejaky podvod. Ono taky kolik znas udelalo na jednom LIVE uctu tolik pipu za celou dobu obchodovani? Takze chapu i vasi podezrivavost. Samozrejme je nam znam overovaci a testovaci system a sami ho pouzivame take z tama jsou ony statistiky.

Strategie podle mne jde okopirovat a proto predpokladam, ze vysledky s obchody nebudou k dispozici jako takove, ale pripadne jen statistiky, coz stejne pro nahled na funkcnost a potvrzeni strategie bohate staci. Ovsem tak jako tak, je to vzdy na majiteli uctu co chce ci nechce zverejnit a vzdy to respektujeme. I v clancich o "pribezich uzivatelu LF" je to zmineno a tak uzivatele maji moznost zverejnit svuj pribeh, uspechy, neuspechy ci jine veci okolo Forex trhu. Proto take cela ona sekce vznikla. A jelikoz se potkavame s uzivateli, kteri neveri ze jde na Forex trhu vydelat tak i ten clanek ukazuje jinou stranku extremnich moznosti konkretniho uzivatele a jsou plne verifikovany a jedou se na LIVE uctu. Kazdopadne, k dalsim vecem se musi vyjadrit majitel onoho uctu, pokud bude chtit se vyjadrovat. U nas jsou ony vysledky jako pribeh tradera, ktery dosahl konkretnich velmi zajimavych hodnot. Ackoli se vam mohou zdat jakkoli neuveritelne, budete mozna zklaman, nebot jsou opravdu realne, dokladovatelne a navic na LIVE uctu.

Co se vsak tyka Signalu LiteForex co poskytujeme, tak to je jina kapitola a je stejne bezproblemove verifikovatelna na nekolika mistech. A lepsi nez zpetne statistiky jsou prispevky samotnych signalu, ktere jsou posilany ihned po zadani na trh i s komentarem a kazdy uzivatel ceske a slovenske podpory LiteForex tohle muze klidne potvrdit, nebot jsou pro ne k dispozici a mohou si je klidne zadat pokud maji zajem, ci je jen sledovat.

Ovsem mylite se v jedne veci a to v garancich o kterych se zminujete. Neznam jedinou spolecnost, ktera by garantovala 100% funkcnost cehokoli spojenym s forexem ci burzou. A priznejme si, ze to by byl blazen, kdyby kdokoli tohle udelal, to proste ani technicky nejde, nebot by se jednalo o obchodovani bez rizika a to je pitomost. Proto jste predpokladam, na zadny takovy web ani narazit nemohl a ani nenarazite.

Co se nasich signalu tyce, tak jsou dle provoznich podminek urcene predevsim ke studiu, nebot uz jsem to parkrat uvadel jedna se o komentovane obchodni vstupy , tedy ne signaly jak si leckdo predstavuje a zna z komercnich signalu, ale je to vyzsi uroven signalu. A jesli je kdokoli pouzije pro obchod, nebo se z nich inspiruje, potvrdi vlastni vstup a zada si je LIVE ci na DEMO je to vzdy na jeho rozhodnuti. Pokud se z nich bude chtit ucit ci jinak s nimi osobne pracovat, tak se presne ucel signalu splnil.

Dalsi vysledky budou zpracovane o vikendu, kdy bude zavreny trh, takze se ke statistikam muzete klidne dostat, nemame co skryvat na funkcnosti, za svymi vysledky na signalech si stojime.
Ptal jste se, zda je jedeme LIVE, ano signaly jsou u nas zadavane na samostatnem LIVE uctu, stejne jako i dalsi jine vstupy se signaly nesouvisejicimi na jinych dalsich LIVE uctech. Pouzivame i nejake ty DEMO ucty pro testy nakresy a overeni, stejne jako to dela kazdy jiny trader.
zamerne je pro signaly urcen jeden konkretni samostatny LIVE ucet, aby byla uplne oddelena statistika a nebyla zkreslana cimkoli jinym. Znam nekolik spolecnosti, co nikdy nechteji ukazat i predplatitelum jejich LIVE ucet se signaly a to maji dokonce signaly placene. U nas je maji registrovani uzivatele zdarma k dispozici a jak s nimi nalozi, zda pro obchod, vyuku, ci jen zajem, je na svobodnem rozhodnuti kazdeho. My je mame LIVE.

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #8 kdy: Pá 04 Únor 2011, 23:34:11 »
Srdecne pozdravujem LFofficial,
bohuzial dnes som mal hekticky piatok a dostavam sa k odpovedi az teraz. Postupne sa budem snazit reagovat na vase otazky.

Na prvni pohled jsou pomerne zajimave, i kdyz equity je pod 100%(na obrazku). - myslim si ze je uplne prirodzene ze equity je u mna neustale a predpokladam ze aj nadalej bude neustale pod 100 %, nakolko som denny obchodnik a v dobe vygenerovania konkretnej statistiky mam samozrejme aktualne beziace obchody suctom v  minuse ktore drzim, ktore znizuju equity. To je ten dovod preco Vam to nesedi. Pre mna je to naprosto prirodzena vec. Je to ciste zalezitost MM a psychiky.

Je tam psano, ze vysledky jsou verifikovane. Je tedy mozne videt myfxbook stats ? myslim,ze by to bylo fer , ohledne nabizenych sluzeb a signalu. Neberte to prosim spatne. Podobnych websites je ale bohuzel tisice. Bylo by fajn videt kvalitni vysledky . Stacilo by jmeno Strategie na myfxbook ,at si to muzeme prohlednout. - ako na tento prispevok reagoval Stanicio, clanky ktore som publikoval su moje sukromne obchodne vysledky, v ktorych ciastocne pouzivam aj obchodne signaly ktore poskytujeme, ale samotna obchodna strategia je postavena na niecom inom. Z tohto dovodu ako sukromna osoba nemam potrebu zverejnovat tento link verejne, i ked sa nebranim ho poskytnut na poziadanie registrovanym obchodnikom v skrytej casti tohto fora, kam maju  pristup.
Pevne verim ze mi date za pravdu a budete suhlasit, ze zavist z uspechu je v oboch nasich krajinach oblubeny sport a nechcem zbytocne zadavat podnety na "flames" diskusie.
Samotne clanky maju za ciel ukazat, ze na Forexe sa da byt uspesny i ked sa jedna o obchodne spekulacie.

Myslel jsem,ze clanek souvisi s Vasimy vlastnimi vysledky. Myfxbook je vytvorena prave proto, aby se veskera data dala blokovat a nebylo by tedy mozne strategii okopirovat. Coz je podle me stejne nesmysl , pokud se v FX investmentu a tradingu pohybujete delsi dobu, urcite to vite . Bylo by fajn, obcas na nekterem ceskem webu ,ktery se venuje tradingu a bere na sebe zodpovednost za potencionalni uzivatele obcas vykazat realne vysledky . Zatim se bohuzel pouze setkavam jen s vykrucovanim (nemyslim pripad Vaseho webu) z ralnych a verifikovanych vysledku. Coz neni problem pokud opravdu obchodujete LIVE  . Predpokladam ,ze jste Brokeruv IB a chcete nalakat dalsi potencionalni tradery ? - tu by som trosku odbocil od temy. Nasim zamerom je dat dohromady co najsirsiu komunitu ludi, ktorych Forex bavi minimalne tak ako nas, pripadne ktori sa chcu naucit obchodovat a zabavat sa spolu s nami a uzivat si fun, a to ze budu na tom zarabat peniaze budu vnimat uz len ako pridanu hodnotu, pripadne sa tomu kludne venovat na plny uvazok tzv. fulltime.

Liteforex ako forexovy broker umoznuje svojimi podmienkami na obchodnych uctoch to, aby sa stal z "kazdeho" zaujemcu o tuto problematiku uspesny forexovy obchodnik. Uznate sam ze moznost obchodovat od 1 USD s NANO uctom, ma vo svojom portfoliu malo brokerov.
Pridajte si k tomu podporu v CZ a SK, nasu ochotu poradit a ukazat ako na to, dalej ponuku moznosti obchodnych signalov, obchodnych konzultacii... co si viac zelat ?
Mozno uz len taka malickost na ktoru nemozno zabudat. Cele toto je k dispozicii zdarma;)

Tesime sa z kazdeho uspechu vsetkych, ktori su spolocne s nami na "LiteForex lodi" a sme velmi radi ked sa nam spolocne dari. To je dovodom preco sa snazime si velmi intenzivne vymienat nase nazory a skusenosti, a velmi zivo o nich diskutovat.  Nase kredo "Viac hlav - viac rozumu" uz vo viacerych pripadoch prinieslo ovocie vo forme  uspechu, ked sme spolocnymi silami dosiahli profit.

A prave v tomto sa odlisujeme od inych, ktori spominane veci postavili ciste na komercii.

Dovolujem si trosku upravit repliku z filmu Matrix. "Ukazeme Vam dvere a mozete nimi prejst spolocne s nami. Vojdite a uzite si zabavu."  :) Toto je nasa myslienka ako vnimame obchodovanie na Forexe.

Vsetky vysledky ktore prezentujeme u nas su realne obchodovane na LIVE uctoch a su transparentne zkontrolovatelne a davame ich k dispozicii okamzite. Jedname s kazdym fer a narovinu. Drzime sa prislovia "Loz ma kratke nohy."
Dobre meno sa buduje tazko a budeme len radi, ak co najviac z Vas bude ziskovych a toto klamstvom a podvadzanim je nemozne dosiahnut.

LFofficial

  • Host
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #9 kdy: Po 07 Únor 2011, 18:24:05 »
Diky za odpovedi. Nebudu tedy chodit kolem horke kase. Vysledky jsou mimoradne zajimave . jestli jsem pochopil spravne, tak to nejsou vysledky jen FX paru,ale i nekterych komodit ? Tam je pips rozdil markantni ,ale i tak velice zajimave. Je tedy mozne videt na MYFXBOOK statistiku  ? Samozrejme zablokovane otevrene i uzavrene pozice . Staci proobchodovany cas, ROI , A nejake dalsi statistiky vykonnosti + ,ze jde opravdu o realny ucet. Nezalezi na pocatecni hodnote uctu, ale na kvalite zaznamu. Myfxbook je volne nastavitelna aplikace. Tohle tedy neni problem. Myslim,ze by to pomohlo i Vasemu IB businessu . Transparence toho ,ze opravdu vite,co delate . Pokud souhlasite s uvedenim vysledku, budete mit ve me dalsiho nasledovnika  ;)

Diky a preji uspesny tyden !

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #10 kdy: Po 07 Únor 2011, 20:16:22 »
Statistiky signalu urcite budou (respektive oni uz tu byli i uverejnene, nejsou jen vzdy online, ale za urcite zavrene obdobi coz je idealni prave v dobe, co neni zadny signal aktivni, aktualne josu otevrene 4 pozice) , nejradeji bych totiz stejne delal statistiku az na vsech zavrenych pozicich tak jako obvykle, ale zkusim udelat samostatne ten leden. Nejde totiz o statiskltiku, tu kazdy vidi zde dene online i vy samozrejme j evidite v sekci denni vysledky, ale o popis k tomu. Neuzavrene statistiky totiz budou hodne zkreslene. :(

Jinak je videt, ze nam stejne neverite  ;), ze to jedeme real. Sice nechapu proc ta neduvera, ale nemame jediny duvod nekomu tady lhat a kdyz prohlasime, ze to a to je i a LIVE uctu, tak to proste realne je  :). Vim, ze vam to desne vrta hlavou, ale neni duvod tomu neverit, nejsme komercni poskytovate signalu, ale technicka podpora a soucasti bonusu jsou mj i komentovane vstupy pro tradery neboli signaly a ty sami zadavame i LIVE. Napriklad ten nestihnuty vstup na dnesni libre, byl zretelne oznacen, ze se nestihl zadat a tak to za signal neni povazovano, prave aby nedoslo k mylce.

Offline Stanicio

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 4 318
  • Karma: +48/-2
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #11 kdy: Po 07 Únor 2011, 20:24:02 »
Jo jeste jsem zapomel, na signalech neni obvykle zlato, respektive tam jeste nikdy nebylo, ale nebranime se tomu.

Jen reakce vasi poznamce ze nam zase neverite, a ze spravne pocitame pipy na komoditach  ;D. Jestli vas zajimaji i podrobnosti, tak mi muzete verit, ze na zlate konkretne mame prepocet, kdy 10 pip zlata bereme jen jako 1 pip, aby sla i tato komodita zapocitat statisticky s ostatnimi FX pary. Takze podle toho co jste naznacoval, ze to spatne pocitame, by kolega mohl mit 250.000 bodu, kdyby vsechny obchody byly na zlate . Proto mame prepoctanu tuto komoditu na 10 bodu=1 pip , aby to cislo nebylo tak velke a slo srovnat ;)
« Poslední změna: Po 07 Únor 2011, 20:29:04 od Stanicio »

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #12 kdy: Po 07 Únor 2011, 22:31:29 »
Je tedy mozne videt na MYFXBOOK statistiku  ? Samozrejme zablokovane otevrene i uzavrene pozice . Staci proobchodovany cas, ROI , A nejake dalsi statistiky vykonnosti + ,ze jde opravdu o realny ucet. Nezalezi na pocatecni hodnote uctu, ale na kvalite zaznamu.
Prosim este raz o dokladne precitanie mojho prispevku uvedenneho vyssie. Obavam sa ze ste si ten clanok o 25 000 zle vysvetlil. Jedna sa o prezentaciu mojho sukromneho uctu na Liteforex, ktory obchodujem Live, co vie potvrdit viac ludi a samozrejme iste viete ako Myfxbook funguje, kde je jasne, ze je nemozne prezentovat "fake"vysledky, a teda zaslane screenshoty odrazali realny stav aktualnej statistiky uctu v dobe, ked som clanok pisal. Vysvetlenie, preco nedavam link na moj Myfxbook do verejnej casti fora  som uvadzal vyssie vo svojom prispevku.

Tato prezentacia nema nic spolocne s LiteForex signalmi, ktore su tu zverejnovane dopredu a tie sa riadia  stanovenymi pravidlami vratane uverejnovania statistik ako vam pisal kolega. Prosim nezamenujte ich mezi sebou, alebo pripadne konkretne uvedte o ktorej strategii hovorite. Vznika v tom zmatok. Dakujem.

Offline martin11

  • LITE účet
  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #13 kdy: St 09 Únor 2011, 13:56:33 »
Zdravim Vas pani,
 Toto je moj prvy prispevok na tomto fore a bude sa tykat vysledkov,signalov. Bol som sokovany z vysledkov,ktore su tu prezentovane, s niecim podobnym som sa za 4 roky obchodovania na forexe nestretol.Neveril som tomu.Nejaky cas som preto stravil sledovanim signalov,ktore sem chalani davaju.Vsetky tie signaly su zverejnovane dopredu( nie kazdy sa da samozrejme chytit) a ta uspesnost a vysledky  v pipoch su  naozaj podobne tomu co sa prezentuje. Aj ked vela tych vstupov je proti mojej obchodnickej logike, musim dat klobuk dolu,lebo to vychadza a v konecnom dosledku sa pocitaju len vysledky. Preto chalani mate moje sympatie a uznanie.
Vela obchodnych uspechov
Martin

Offline vawaver

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 626
  • Karma: +11/-0
    • Zobrazit profil
    • www.liteforex.cz
Re:Vysledky - overenie
« Odpověď #14 kdy: St 09 Únor 2011, 19:49:02 »
Zdravim Vas pani,
 Toto je moj prvy prispevok na tomto fore a bude sa tykat vysledkov,signalov. Bol som sokovany z vysledkov,ktore su tu prezentovane, s niecim podobnym som sa za 4 roky obchodovania na forexe nestretol.Neveril som tomu.Nejaky cas som preto stravil sledovanim signalov,ktore sem chalani davaju.Vsetky tie signaly su zverejnovane dopredu( nie kazdy sa da samozrejme chytit) a ta uspesnost a vysledky  v pipoch su  naozaj podobne tomu co sa prezentuje. Aj ked vela tych vstupov je proti mojej obchodnickej logike, musim dat klobuk dolu,lebo to vychadza a v konecnom dosledku sa pocitaju len vysledky. Preto chalani mate moje sympatie a uznanie.
Vela obchodnych uspechov
Martin
Srdecne Ta tu medzi nami vitame Martin,
pevne verim ze tento tvoj prispevok je prvy z mnoha dalsich, ktorym pomozes obohatit toto forum.
Mna osobne velmi tesi, ze sa k myslienke "spolocneho uspechu" pridavaju aj dalsi obchodnici (dedek, opall11,johny81..) ktori sa svojimi prispevkami a postrehmi priamo podielaju na vytvarani tychto obchodnych signalov, ktore sa vo finale naplnaju ku spokojnosti vsetkych.
A o to nam ide. Aby sme boli profitabilni vsetcia tak ako sme tu.  :)
Tesime sa na tvoje postrehy, myslienky a otazky, ktore prispeju k dalsiemu skvalitneniu nasho spolocneho diela.  ;)