Veřejná diskuze > Forex diskusia

AUD/USD - Aussie

(1/15) > >>

dedek:
Aussie je přezdívka pro Australský dolar (AUD). Může také odkazovat na pár AUDUSD. Ale bacha člověku žijícímu v Austrálii se říká Ozzi.

ondra

dedek:
Na aussíku v časovém rámci H4 se vytváří ukázková formace Hlava-Ramena. Pravé rameno ještě není potvrzeno. Očekávám jeho potvrzení ráno nebo zítra dopoledne. Pokud se nevytvoří ukázkové pravé rameno pak neobchodovat.
Na přiloženém grafu je základní příprava, kterou můžete prostudovat. V žádném případě to není návod na obchod, ale berte to jako studijní materiál.
Takhle pěkně připravenou formaci je vidět opravdu vzácně. Snad proto se jí trochu bojím. Je moc dokonalá. Dokonalá bývá nebezpečná.

Ondra

Stanicio:
Jo vsiml jsem si ji, ale byl jsi prvni kod o ni napsal  :), me tak trochu zarazila ta leva strana, ale shortik, si tady zkusim, spousta lidi n ato bude cekat, takze by to vyjit mohlo, budou na to nateseny  ;D.
kazdopadne moc peknej postreh, chystaj si to jako z ucebnice  8)

Ja znam tento par spis jako Ozzi, ale jelikoz me to vzdy pïpomina Osborna, tak mu radsi rikam "klokan" (Tomu paru samozrejme, ne Ozimu  ??? )

johny81:
Zdravím,
Čo poviete na aktuálnu situáciu na tomto páre? Podľa mňa by tam mohla prísť celkom pekná korekcia, trh pravdepodobne nevie prekonať svoje maximá zo začiatku novembra a začiatku januára ( myslím, že sa to nazýva dvojitý vrchol, v tomto prípade dokonca trojitý ). viď prílohu

P.S. Vo forexe som začiatočník a učím sa postupne analyzovať trhy, tak ak náhodou plácam nezmysli, nesmejte sa mi  :-[

opall11:
Mas praudu, je tam az trojity vrchol na D1 ale tiez je tam divergencia na H4 a som tam nastupeny na juh.Skor ci neskor sa to spusti, dufajme...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi